Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea

  • 92 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea Αθήνα 92 τ.μ. Απέχει σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από την Ακρόπολη Αθηνών και 3 χλμ. από τον Λόφο Πανί. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 5 άτομα.

Το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea έχει θέα στη θάλασσα, και παρέχει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 7 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Μοναστηράκι. Η Μαρίνα Φλοίσβου απέχει επίσης σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Edem βρίσκεται σε απόσταση μόλις 450 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea Αθήνα
Beach Of Falio
Τιμή μόνο για κινητά

Beach Of Falio

8.9
Έξοχο 21 σχόλια
268 μ από το κατάλυμα
USD 295 USD 266
ανά νύχτα
Sea Side Roof Studio In Athens
Τιμή μόνο για κινητά

Sea Side Roof Studio In Athens

9.0
Άριστο 2 σχόλια
293 μ από το κατάλυμα
Zeus3 Beach Front Appartment, 2 Bedroom Sea View
Τιμή μόνο για κινητά

Zeus3 Beach Front Appartment, 2 Bedroom Sea View

552 μ από το κατάλυμα
USD 91 USD 82
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    39 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kalithea Railway Station
    4,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας00000077064
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea περιλαμβάνουν Ναός του Ολυμπίου Διός, Γήπεδο Tae Kwon Do ΦαΛήρου καθώς και Ακρόπολη Αθηνών.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea περιλαμβάνουν The Tavern και Spiaggia Coffe & Snack Point και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea;
      Η έκταση του το Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea αποτελεί 92 μ².
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα έχουν θέα στη θάλασσα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    39 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kalithea Railway Station
    4,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Renovated Fully Equipped 2 Bedroom Cozy Apartment Near The Sea Αθήνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο